25/06/2021

Клін Хендс Україна, ТОВ

Ми пропонуємо єдину у світі, повністю автоматизовану та безконтактну технологію миття рук CleanTech® від компанії Meritech (США).
Клінічно доведено, що завдяки CleanTech® на руках послідовно видаляється 99,9% шкідливих патогенних мікроорганізмів всього за 12 секунд. Ми допомагаємо виробникам продуктів харчування, медичним закладам та установам, фармацевтичним підприємствам, закладам громадського харчування, розважальним закладам, державним установам та закладам освіти досягти максимум гігієни за допомогою інноваційних гігієнічних рішень. Інноваційні технологічні та гігієнічні програмні рішення від Meritech розроблялися та вдосконалювались протягом десятиліть досвідченою командою фахівців з питань санітарії, безпеки харчових продуктів та охорони здоров’я. Їх унікальний досвід та багаторічні дослідження трансформувались в унікальний продукт, що робить миття рук максимально ефективним.
Продумана система інсталяції дозволяє розмістити установку CleanTech® в будь-який об’єкт та заклад. Наша мета – зробити ефективну гігієну доступною для всіх, особливо в період пандемій та загроз для здоров’я людства. Якщо Вам потрібна допомога в покращенні Ваших гігієнічних процесів, будь ласка, надішліть нам повідомлення на електронну адресу або зателефонуйте нам.

Comments are closed