23/09/2016

Технопролаб, ТОВ

Наша мета – це професійна інтеграція сучасних технічних рішень від світових виробників до вітчизняних технологій.
Ellab A/S, Данія – всесвітньо відомий виробник багатофункціональних комплексних вимірювальних рішень для контролю і моніторингу параметрів технологічних процесів, обладнання та приміщень.
Вимірювані параметри: температура, вологість, тиск, вакуум, концентрація СО2, провідність і т.д.
У складі вимірювального комплексу унікальне програмне забезпечення для автоматизації роботи з вимірювальними датчиками, обробки результатів вимірювань, формування звітів, калібрування датчиків.
Вимірювальні системи в дротовому і бездротовому виконанні, з можливістю комбінованого використання і отримання даних в режимі реального часу.
Masterflex, Ismatec, США
Перистальтичні насоси для точного дозування, перекачування та змішування розчинів та мазей. Функції зовнішнього управління та калібрування. Широкий вибір комплектацій. Багаторічний досвід.
Lighthouse Wordwide Solutions, США
Лічильники часток в повітрі та розчинах, мікробіологічні пробовідбірники повітря для кваліфікації та моніторингу. Автоматизовані системи моніторингу повітря в «чистих приміщенях» по частках, температури, вологості, перепаду тиску, мікробіології, та інших параметрів.
ТОВ «Технопролаб» надає послуги з: сервісного обслуговування, калібрування, ремонту, монтажу, налагоджуванню, модернізації, кваліфікації та валідації, консультацій, навчальних тренінгів.

www.ellab.com
www.golighthouse.com

Comments are closed