27/02/2021

Системи для обробки і транспортування порошків від компанії Co.Ra.

Co.Ra.Компанія Co.Ra. – італійський виробник систем обробки сипучих матеріалів для фармацевтичної, харчової, хімічної галузі, а також фахівець в системах транспортування порошку між існуючими одиницями обладнання.

Компанія пропонує широкий вибір підйомних систем, клапанів, систем дроблення і дозування продукту, розтарювання мішків та біг-бегів. 

Системи розтарювання мішків і біг-бегів оснащуються системою дроблення HR Crusher, яка встановлюється на виході з завантажувального бункера і виконує функцію дроблення грудок, які виникли на стадії зберігання.

Крашери від компанії Co.Ra. – це ідеальне рішення для попереднього подрібнення продукту, що особливо важливо для вологопоглинаючих матеріалів, таких як метформін, і матеріалів схильних до утворення грудок, таких як цукор, сіль, силікати та інші хімічні і харчові продукти.

Системи дроблення мають простий і компактний дизайн, який дозволяє з легкістю проводити огляд і очистку. Устаткування відповідає вимогам GMP, а також сертифіковане згідно FDA. Виробник виготовляє обладнання згідно з індивідуальними вимогами Замовника, можливе вибухозахисне виконання і версія для стерильних приміщень.

Також, компанія Co.Ra. пропонує скористатися можливістю і провести тести з Вашим продуктом на виробничих потужностях в Італії.

Система дроблення

Поворотний клапан

Co.Ra.

Co.Ra.

Розтарювач мішків та біг-бегів

Система підйому і позиціонування біна

Co.Ra.

Co.Ra.

 

Компанія «Бютлер енд Партнер» є офіційним представником компанії Co.Ra. в Україні.

www.butlerpartner.com

 


ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ НА PHARMATECHEXPO →


Нагадуємо, що паралельно відбудуться:

Міжнародна спеціалізована виставка Packaging & Labelling

• Міжнародна спеціалізована виставка CleanTechExpo

• Міжнародний фармацевтичний Конгрес

Comments are closed