20/10/2020

Шановні партнери, компанії-учасники, організатори конференцій та відвідувачі!

Лист про перенесення PharmaTechExpo на 2021 рік

! На підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2020 року № 956 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641», організаційний комітет ХI Міжнародної виставки обладнання та технологій для фармацевтичної промисловості PHARMATechExpo, II Міжнародного фармацевтичного конгресу, Міжнародної спеціалізованої виставки «Упаковка та маркування» та Міжнародної спеціалізованої виставки Технології «Чистих приміщень» вимушений повідомити про перенесення термінів проведення заходів.

Зважаючи на значні зміни до Постанови № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», що забороняють проведення будь-яких масових заходів (у тому числі виставок, конгресів і конференцій) за участі понад 20 осіб та враховуючи усі форс-мажорні обставини, повідомляємо, що виставки та конгрес перенесено з 27–29 жовтня 2020 року на 19–21 жовтня 2021 рік.

Сподіваємося, що поширення коронавірусної хвороби в Україні піде на спад та наша зустріч буде більш безпечною і продуктивною. Оргкомітет висловлює всім щиру подяку за розуміння та підтримку.

З глибокою повагою,
Оргкомітет ХI Міжнародної виставки обладнання та технологій для фармацевтичної промисловості PHARMATechExpo
II Міжнародного фармацевтичного конгресу
Міжнародної спеціалізованої виставки «Упаковка та маркування»
Міжнародної спеціалізованої виставки Технології «Чистих приміщень»

ПОСИЛАННЯ НА ЦЮ НОВИНУ | ЗАВАНТАЖИТИ ДОКУМЕНТ

Comments are closed