11/03/2021

Моноблочна блістерна лінія Romaco Noack Unity 300 – екологічно безпечний дизайн та низька експлуатаційна вартість

RomacoБлістерна лінія Romaco Noack Unity 300 розроблена спеціально для задоволення попиту у сегменті низько- та середньомасштабного виробництва. Лінія спроектована з урахуванням сучасних екологічних та економічних принципів: це моноблочна конструкція з цифровим керуванням та високим ККД, у процесі виготовлення котрої виробник вжив заходів для мінімізації негативного впливу на навколишнє середовище. 

У сучасній фармацевтичній індустрії чітко спостерігається тенденція збільшення попиту на малі та середні об’єми виробництва. Це пояснюється появою великої кількості дженериків та невпинним розвитком сектору персоналізованих лікарських засобів. Відповідно, попит на виробництво для обслуговування цієї сфери також безперервно зростає. Блістерна лінія Noack Unity 300 – це перша повністю інтегрована лінія Romaco для дрібного та середнього виробництва блістерних упаковок на сучасному ринку. Лінія має централізовану систему керування та складається з односмугової блістерної машини з роторною станцією запечатки та картонажної машини безперервної дії. Лінія призначена для пакування твердих лікарських форм у блістери та картонні коробки на швидкості до 300 блістерів на хвилину.

Все більше уваги в індустрії приділяється підвищенню загальної ефективності обладнання  (OEE). Базовими факторами для її визначення виступають продуктивність, якість кінцевого продукту та експлуатаційна готовність системи. Тому головною метою Romaco під час розробки Unity 300 стало систематичне покращення вказаних параметрів. Крім того, ми переконані, що довгострокове економічне зростання у сучасних реаліях неминуче пов’язане з активною політикою по захисту навколишнього середовища. Тому Romaco, як виробник технічно складного обладнання, вміло поєднує ці показники з концепцією екологічної безпеки та збільшення експлуатаційного ресурсу своєї продукції.

Сучасний значить раціональний

Оптимізація розмірів була ключовим пріоритетом для інженерів-розробників лінії. При загальній довжині у 7,8 метрів, Unity 300 – це одна з найбільш компактних блістерних ліній серед обладнання низької та середньої продуктивності. Довжина модуля первинної упаковки – блістерної машини – складає усього 4,1 метри, при цьому у ній передбачена можливість наскрізної установки через стіну фармацевтичного приміщення. Надзвичайно компактне  розміщення робочих станцій дозволило суттєво скоротити займану площу чистої зони, що позитивно позначається на енерговитратах для підтримки необхідної якості середовища у пакувальному цеху. Також очевидно, що чим менше місця займає машина, тим нижча її сукупна експлуатаційна вартість.

Економічний та екологічний дизайн робочого простору є результатом продуманого розміщення функціональних елементів лінії, наприклад, блока розмотки рулону пакувального матеріалу, або ультра-компактного розташування станцій маркування, перфорації та вирубки блістерів. Компоненти системи внутрішньовиробничого контролю, з метою оптимізації простору, перенесені безпосередньо у зону вирубки блістерів. При необхідності переналаштування станції на інший формат лоток для зразків відхиляється в сторону, забезпечуючи повний доступ до станції. При цьому, незважаючи на компактну компоновку, Unity 300 відповідає усім вимогам ергономіки.

Станція транспортування блістерів на картонажну машину також спроектована з урахуванням економії простору. Вирубані блістери переміщуються вгору за допомогою дискового захвату і передаються безпосередньо на картонатор. Застосування роторного механізму передачі дозволило суттєво скоротити розміри станції транспортування. Для зниження енергоспоживання вакуум захвату активується тільки у фазі передачі, що є більш економним у порівнянні з іншими вакуумними системами транспортування. Оптимізованим є також використання вакууму і на столі склеювання покривної фольги завдяки точному розрахунку потужності всмоктування для утримання заданої ширини полотна. У режимі очікування лінія переходить на знижене споживання енергії та повітря. Це суттєво скорочує базове навантаження, але жодним чином не впливає на час відновлення роботи та, відповідно, на показники ефективності ОЕЕ. Безперервний контроль споживання енергії та повітря здійснюється завдяки спеціальним приладам. Високопродуктивна сервосистема з рекуперацією енергії, низька вага змінних форматних частин та використання захисних панелей з перероблюваного оргскла роблять блістерну лінію Unity 300 екологічно збалансованою.

Нульовий вплив на навколишнє середовище та цифрові технології

Оскільки сучасні технології виробництва ще не дозволяють повністю виключити або у значній мірі скоротити викиди вуглекислого газу у навколишнє середовище, у процесі створення Unity 300 компанія Romaco сфокусувалась на компенсації  парникового ефекту, що викликається промисловою діяльністю. Для цього була розроблена нова стратегія під назвою «Екологічно нейтральне машинобудування». Спочатку розраховується загальний обсяг неминучого викиду вуглекислого газу на стадії виготовлення машини на заводі, включаючи компоненти та логістику. Далі компанія купує кліматичний сертифікат Gold Standard, котрий надає їй право на викид певного об’єму CO2 у біосферу за умови висадки відповідного обсягу зелених насаджень для компенсації збитку навколишньому середовищу. У випадку Unity 300 кошти спрямовуються на проект відновлення лісових ресурсів Панами «CO2OL Tropical Mix Panama». Для виробництва екологічно нейтральних машин Romaco тісно співпрацює з FORLIANCE, одним з партнерів фонду «Alliance for Development and Climate», від імені Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку.

Romaco активно закликає користувачів своєї продукції приєднатися до концепції екологічно безпечного фармацевтичного виробництва. Так, наприклад, добрим внеском у процес збереження навколишнього середовища може послужити відмова від фізичної присутності на внутрішньозаводських випробуваннях (FAT) та проведення їх у форматі онлайн зустрічі. Тим же чином можна організувати процес технічного обслуговування придбаного обладнання з використанням Remote Assist – цифрової системи віддаленої підтримки Romaco, вбудованої у програмне забезпечення. Спілкування операторів та інженерів технічної служби зі сторони замовника та техпідтримки можна проводити у віртуальному просторі, використовуючи гарнітури доповненої реальності і технологію HoloLens. Це дозволяє вирішити велику кількість задач з обслуговування та налаштування обладнання без необхідності фізичної присутності спеціалістів виробника на майданчику – без сумніву, добре, екологічно безпечне та економічно вигідне рішення. Нарешті, автоматичний сервісний дисплей панелі оператора допомагає клієнтам грамотно спланувати графік технічного обслуговування. У тому випадку, якщо проблема не може бути вирішена віддаленим способом, Romaco залучає технічних фахівців власної глобальної сервісної мережі, що знаходяться найближче до місця експлуатації обладнання та володіють однією мовою з користувачем.

Допомога операторам

Як показує практика, найбільші складності у персоналу викликає процес зміни формату обладнання на інший розмір упаковки або продукту. Тут ключову роль відіграє час, оскільки збільшення періодів простоїв негативно позначається на ефективності та, відповідно, вартості виробництва одиниці упаковки. Блістерні лінії Noack спроектовані з урахуванням можливої частої зміни формату.

Замінюється тільки мінімальна кількість деталей. При цьому сам процес не викликає труднощів у персоналу, оскільки частини є швидкознімними, а до зон їх розташування забезпечений повний доступ. Частини сконструйовані таким чином, що їх важко встановити у неправильному положенні або неправильному місці. Модульна конструкція, чотири конфігурації систем подачі продукту на вибір та формати, що настроюються, роблять Unity 300 універсальною лінією, яку можуть експлуатувати користувачі навіть за відсутністю спеціальної підготовки. Ще до офіційного виходу моделі Romaco Noack Unity 300 на ринок один з виробників натуральних лікарських засобів з північного регіону Німеччини вже оформив замовлення на цю лінію.

 

Модуль первинної упаковки блістерної лінії Unity 300

Модуль первинної упаковки блістерної лінії Unity 300

Роторний модуль передачі блістерів на картонажну машину

Роторний модуль передачі блістерів на картонажну машину

Висока якість блістерної упаковки на обладнанні Romaco Noack

Висока якість блістерної упаковки на обладнанні Romaco Noack

Romaco компенсує вуглецевий слід від виробництва блістерної лінії Unity 300, підтримуючи проект по відновленню природних ресурсів у Панамі

Romaco компенсує вуглецевий слід від виробництва блістерної лінії Unity 300

Romaco – у гармонії з навколишнім середовищем

Romaco – у гармонії з навколишнім середовищем

 

Офіційний представник компанії Ромако в Україні – компанія ECI Limited (USA).

ECI Limited (USA)

Київ, вул. Шота Руставелі, 4, оф. 6

тел. (38 044) 490 58 03
E-mail: ecipackagingkiev@gmail.com, office@eciltd.kiev.ua

http://www.ecipack.com

 


ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ НА PHARMATECHEXPO →


Нагадуємо, що паралельно відбудуться:

Міжнародна спеціалізована виставка Packaging & Labelling

• Міжнародна спеціалізована виставка CleanTechExpo

• Міжнародний фармацевтичний Конгрес

Comments are closed