26/09/2017

АЛСІ-ХРОМ, ТОВ

Провідна українська компанія “АЛСІ-ХРОМ” – офіційний дистриб’ютор Agilent в Україні – лідер на ринку високоточного аналітичного обладнання для лабораторій.

Більше 25-ти років надійної, професійної роботи, досвід і знання фахівців компанії, світовий рівень сервісної служби “АЛСІ-ХРОМ” забезпечують замовникам гарантію ефективної роботи обладнання у вирішенні складних аналітичних задач лабораторій.

Компанія “АЛСІ-ХРОМ” здійснює постачання та сервісне обслуговування приладів для хімічного аналізу в таких напрямках як: хроматографія газова і рідинна, масс-спектрометрія, молекулярна і атомна спектрометрія, капілярний електрофорез, дослідження швидкості розчинення пігулок і капсул.

Для успішної роботи великого парку встановленого обладнання важливе місце в роботі компанії “АЛСІ-ХРОМ” приділяється забезпеченню замовників необхідними запасними частинами та витратними матеріалами.

Компанія має сервісну службу світового рівня яка об’єднала в собі досвід і професійні знання фахівців найвищої категорії. Поставка та встановлення приладів, навчання персоналу, консультації, інформаційна та методична підтримка, оперативне, якісне вирішення потреб користувачів обладнання аналітичних лабораторій здійснюється в будь-якій точці України.

Comments are closed