26/09/2017

АЛСИ-ХРОМ, ТОВ

Провідна українська компанія «АЛСИ-ХРОМ» – офіційний дистриб’ютор Agilent Technologies в Україні – лідер на ринку високоточного аналітичного обладнання для лабораторій.
Більше 20-ти років надійної, професійної роботи, досвід і знання фахівців компанії, світовий рівень сервісної служби «АЛСИ-ХРОМ» забезпечують замовникам гарантію ефективної роботи обладнання у вирішенні складних аналітичних задач лабораторій. «АЛСИ-ХРОМ» здійснює поставки і сервісне обслуговування приладів для хімічного аналізу за такими напрямками як: хроматографія газова і рідинна, мас-спектрометрія, молекулярна і атомна спектрометрія, капілярний електрофорез, дослідження швидкості розчинення таблеток і капсул.
Для успішної роботи великого парку встановленого обладнання важливе місце в роботі фірми «АЛСИ-ХРОМ» приділяється забезпеченню замовників необхідними запасними частинами та витратними матеріалами.
Компанія має сервісну службу світового рівня, яка об’єднала в собі досвід та професійні знання фахівців вищої категорії.
Поставка і установка приладів, навчання персоналу, консультації, інформаційна та методична підтримка, оперативне, якісне рішення потреб користувачів обладнання аналітичних лабораторій здійснюється в будь-якій точці України.

Comments are closed