10/04/2020

Підсумки конкурсів на кращу упаковку та етикетку

Підсумки конкурсів на кращу упаковку та етикеткуВідбулися XXII Всеукраїнські конкурси на кращу упаковку «Українська зірка упаковки – 2020», «Українська етикетка – 2020» та «Упаковка майбутнього – 2020.

Партнерами конкурсів цього року стали компанії «Флексорес» зі Львова (кер. Євгеній Жданов) та «Гейдельберг друкарські машини Україна» з Києва (кер. Володимир Місіюк).

 

Ukrainian_Future_packaging_logoЦього року в конкурсах взяли участь 49 зразків упаковки та етикетки з 20 підприємств з 11 міст України та 52 студентські роботи з 10 вишів із 4 міст України.

2 квітня 2020 р. журі, до складу якого входили відомі фахівці різних секторів пакувальної індустрії, в онлайн-режимі визначило переможців конкурсів.

Ukrainian_label_logoПри цьому враховувалися особливості пакувального матеріалу, конструкції та дизайну упаковки, наявність допоміжних пакувальних засобів та зручність у користуванні, економічність, безпека та екологічність упаковки.

Інформація про переможців конкурсів за посиланням: http://upakjour.com.ua/ru/novosti/april_2020/pidsumki-konkursiv-na-krashchu-upakovku-ta-etiketku.html

 

УВАГА!!! ПРИЗ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ

Усі зразки, що брали участь у конкурсі, виставлені на сторінці Клубу пакувальників у Facebook (https://www.facebook.com/ClubPackagersOfUkraine). Організатори запрошують усіх бажаючих узяти участь у голосуванні за кращу упаковку до 31 травня 2020 р.

Упаковка, яка набере найбільше лайків, отримає приз глядацьких симпатій, а компанія-виробник буде нагороджена на врочистій церемонії нагородження переможців двадцять других конкурсів.

Comments are closed