Новини

Новини


01/07/2020
Відвідайте стенд компанії ІНЖЕНІУМ ГРУП на Міжнародній виставці PharmaTechExpo 2020

ІНЖЕНІУМ ГРУПТОВ «ІНЖЕНІУМ ГРУП» з 2019 року є офіційним партнером LAST Technology в Україні та представляє інтереси компанії в інших країнах.

Цього ж року компанія розпочала співпрацю з PAT Group.  Читати далі


25/06/2020
Компанія «АСКМ ГРУП» вперше візьме участь у Міжнародній виставці PharmaTechExpo 27–29 жовтня 2020 року

ASKM«АСКМ ГРУП» заснована в 2015 році. Компанія займається постачанням комерційних покриттів для підлоги, а також надає послуги з їх монтажу. Досвід роботи співробітників більше 10 років в даній сфері.

За цей час компанія реалізувала понад 3000 об’єктів в різних галузях і різної складності. Читати далі


20/06/2020
Свіжий випуск професійного видання для фахівців фармацевтичної промисловості – PharmaTechExpo Journal №1-2, 2020

PharmaTechExpo JournalВийшов новий випуск журналу PharmaTechExpo Journal – №1-2, 2020!

Ми раді повідомити, що відтепер співвидавцем журналу є Об’єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості!

Завдяки сумісній роботі над свіжим випуском, сторінки журналу отримали оновлений, удосконалений контент: наповнений найактуальнішою інформацією, креативними рішеннями, новинами та інноваціями.

 

Електронна версія вже доступна для завантаження: http://www.pharmatechexpo.com.ua/podpiska-na-pharmatechexpo-journal/БЕЗКОШТОВНО!

PharmaTechExpo Journal – ексклюзивне офіційне видання Міжнародної виставки обладнання та технологій для фармацевтичної промисловості PharmaTechExpo. Лише достовірна, унікальна, професійна інформація про сучасну фармацію та її розвиток!
Дивитися зміст свіжого випуску → Читати далі


17/06/2020
Сінофармтех запрошує фахівців фармацевтичної промисловості на свій стенд в рамках виставки PharmaTechExpo!

SinopharmtechТОВ «Сінофармтех» затверджена одними з найбільших китайських виробників і вже протягом багатьох років, спеціалізується на постачанні та продажу фармацевтичного обладнання, лабораторного обладнання, витратних матеріалів, субстанцій, а також здійснює проектування, виробництво, поставку та монтаж чистих приміщень, модульних заводів, біофармацевтичного виробництва «під ключ».  Читати далі


04/06/2020
Компанія OMAG Srl запрошує на свій стенд А-2 в рамках ХI Міжнародної виставки PharmaTechExpo!

OMAG Srl

Італійська компанія OMAG, яка c 1973 р. здійснює розробку і виробництво горизонтальних і вертикальних пакувальних машин, призначених для фармацевтичної, харчової, хімічної галузей промисловості, створює індивідуальні рішення для фасовок різних видів порошкоподібних, сипучих, рідких і пастоподібних продуктів, таблеток і капсул в 3- і 4-шовні пакети саше, а також стік і дой-пак.  Читати далі


Comments are closed