31/01/2020

Компанія HICOF запрошує на свій стенд C-1 в рамках XI Міжнародної виставки PharmaTechExpo!

HICOFHICOF Наступне покоління Track and Trace: одна система, один постачальник і одна відповідальність.

Hicof є незалежною швейцарською компанією з розробки програмного забезпечення та машинобудування з великим досвідом роботи у фармацевтичній промисловості. 

Ми поставляємо системи, які дозволяють наносити індивідуальний штрих-код на кожен пакет продажів (серіалізацію) як засіб зниження витрат, підвищення гнучкості і забезпечення відповідності вимогам законодавства. Унікальна торгова пропозиція Hicof – це готова пропозиція нашого програмного забезпечення для управління даними серіалізації в поєднанні з нашими високоякісними виробничими лініями для кодування і об’єднання пакетів продажів. В даний час серіалізація являється обов’язковою для фармацевтичних продуктів в більш ніж 50 країнах світу.

 

Наші продукти:

Hicof AMACENA: хмарна база даних для управління послідовними даними.

В даний час каскад серверів відповідно до ISA-95 необхідний в якості IT-магістралі для серіалізації, починаючи з лінійного рівня, через сайт до корпоративного рівня. Запропоновані безліччю постачальників, інтерфейси необхідні між різними рівнями бази даних, створюючи вузькі місця в продуктивності і проблеми цілісності даних, так як потрібно безліч надлишкових записів даних. Рішення: Amacena – це єдине інтегроване рішення, що заміняє цей вимогливий ландшафт. Amacena використовує найсучасніші інтернет і хмарні технології, зводячи до мінімуму інвестиції і експлуатаційні витрати, що робить це рішення надзвичайно привабливим також для невеликих і середніх компаній.

 

HICOFHicof AMACODER: це інноваційна, універсальна лінія маркування серіалізації / розтину. Запатентована система транспортування коробок, реалізована з використанням перевірених в галузі компонентів, забезпечує контрольований і точний потік продуктів через лінію, гарантуючи високу якість кодування і маркування. Цей новий транспортний механізм дозволяє будувати дуже короткі машини. Лінія побудована згідно швейцарській якості і включає в себе перші технічні компоненти.

Для серіалізації Російська Федерація зобов’язує застосовувати штрих-код матриці даних, який включає в себе так званий криптографічний код, послідовність з 44 цифрових символів. Друк такого штрих-коду розміром 36 x 36 модулів вимагає великих зусиль.  За умови правильного налаштування машини можна домогтися використання якісних пакувальних картонних коробок і чорнильних картриджів Hicof, стійких результатів класу А або В відповідно до ISO 15415.

 

Підставою для цього дивного результату є висока якість кодування AMACODER завдяки його низькій швидкості друку і точніц орієнтації коробки.

hicof-next-generation-track-and-trace-one-system-one-supplier-and-one-responsibility-pharmatechexpo-news-1

 

Hicof AMAPACKER – це високопродуктивний напівавтоматичний пакувальник, який приводиться в дію електричними серводвигунами, забезпечуючи низьку вартість експлуатації. Машина виготовлена ​​з нержавіючої сталі і анодованого алюмінію. Форматна частина має низьку вартість, і її зміна відбувається швидко і дуже просто. Hicof AMAPACKER призначений для підтримки процесу агрегації складних коробок рівня вторинної упаковки в транспортувальні ящики.

Завдяки серіалізації ланцюжок поставок стає більш прозорим і злочинцям стає все важче проникати на ринок підробками. Проте, компрометація цих інфраструктур серіалізації можлива, оскільки для маркування виробів використовуються стандартні штрих-коди ISO.

Ці стандартні штрих-коди можуть бути легко скопійовані з готового обладнання. Сучасні інфраструктури серіалізації майже не виявляють маніпуляцій. Ця слабкість відома злочинцям, і насправді про підробки серійних продуктів вже повідомлялося. У Hicof є рішення для усунення цього ризику, пропонуючи Hicof THYMARIS набір програм, захищених патентами, що дозволяє розрізняти оригінальні штрих-коди і передруку.

 

Hicof THYMARIS – це чисте програмне рішення, що додає додатковий рівень безпеки в системи Track & Trace, що дозволяє розрізняти оригінальні штрих-коди і передруку без використання добавок, грунтуючись виключно на візуальних даних.

Це високоефективна система безпеки для боротьби з піратством продуктів, що пропонує наступні переваги:

hicof-next-generation-track-and-trace-one-system-one-supplier-and-one-responsibility-3

• Усуває прогалини в безпеці в системах Track & Trace;

• Чисто програмний; не використовуються громіздкі маркувальні речовини;

• Працює автоматично з існуючою інфраструктурою Track & Trace будь-якого виробника;

• Аутентифікація підозрілих зразків можлива з готовими смартфонами у великому масштабі.

 

Приходьте 27—29 жовтня на Міжнародну виставку PharmaTechExpo та відвідайте стенд компанії особисто!


ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ НА PHARMATECHEXPO →

 


Нагадуємо, що паралельно відбудуться:

Міжнародна спеціалізована виставка Packaging & Labelling

• Міжнародна спеціалізована виставка CleanTechExpo

• Міжнародний фармацевтичний Конгрес

Comments are closed