04/06/2020

Компанія OMAG Srl запрошує на свій стенд А-2 в рамках ХI Міжнародної виставки PharmaTechExpo!

OMAG Srl

Італійська компанія OMAG, яка c 1973 р. здійснює розробку і виробництво горизонтальних і вертикальних пакувальних машин, призначених для фармацевтичної, харчової, хімічної галузей промисловості, створює індивідуальні рішення для фасовок різних видів порошкоподібних, сипучих, рідких і пастоподібних продуктів, таблеток і капсул в 3- і 4-шовні пакети саше, а також стік і дой-пак. 

OMAG Srl

 

Більше 45 років технічного досвіду гарантують розробку рішень, оптимізованих у відповідності з виробничими запитами замовника: кожна машина може бути оснащена різними дозуючими приладами, укомплектована роботизованими системами, картонажними машинами та пакувальниками у коробки.

 

Інновації та індустрії 4.0

OMAG SrlЗ технологічної точки зору компанія зосередилася на рішеннях, пов’язаних з можливістю впровадження Індустрії 4.0, а також проблемами енергозбереження. Фактично всі моделі обладнання тепер пропонуються повністю в електронній версії, що забезпечує гнучкість і економію енергію.

За допомогою дистанційного управління замовники можуть скористатися додатковими послугами, завдяки доступу в режимі реального часу ряду функціональних даних з метою діагностики їхнього стану та надання цільової допомоги у випадку виявлення аномалії.

 

З метою швидкого реагування розробляються алгоритми штучного інтелекту для профілактичного обслуговування, тобто попередження потенційних збоїв до їх виникнення для уникнення неочікуваних зупинок підприємства. Інтегровані системи додаткової реальності: замовник може розмістити обладнання в об’єктив та одразу отримати доступ до серії даних.

Постійні інновації та технічні дослідження надають можливість компанії OMAG Srl гарантувати надійність своїх пакувальних машин, створених відповідно до стандартів GMP та FDA з дотриманням чистого компактного дизайну.

Зробити вибір на користь обладнання італійської компанії OMAG означає забезпечити власне виробництво пакувальними машинами і роботизованими групами, які відповідають встановленим стандартам 4.0. У найближчому майбутньому вони стануть ще надійнішими завдяки інтелектуальним алгоритмам штучного інтелекту, направлених на профілактичне обслуговування обладнання або запобігання потенційних збоїв для уникнення неочікуваних зупинок виробництва.

 

OMAG Srl

ФАРМАСТІК пакувальна лінія OMAG мод. CS / 10 (10 доріжок)

 

Відвідайте 27—29 жовтня Міжнародну виставку PharmaTechExpo та завітайте на стенд компанії OMAG Srl!

Це чудова можливість поспілкуватися з керівництвом компанії особисто, отримати найвигідніші умови співпраці та ознайомитися з усім обладненням і його можливостями! До зустрічі!


ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ НА PHARMATECHEXPO →

 


Нагадуємо, що паралельно відбудуться:

Міжнародна спеціалізована виставка Packaging & Labelling

• Міжнародна спеціалізована виставка CleanTechExpo

• Міжнародний фармацевтичний Конгрес

Comments are closed