Асоціації та державні установи

Асоціації та державні установи

IPMA Асоціація індійських фармацевтичних виробників, Громадська організація
Асоціація індійських фармацевтичних виробників (IPMA) об’єднує представництва провідних індійських виробників фармацевтичної продукції в Україні.

Україна, 03056, Київ, вул. Вадима Гетьмана, 27, 9 поверх, офіс 60
+38 (044) 457-97-22
info@ipma.ua
www.ipma.ua


АВЛУ Виробники ліків України, Асоціація
Асоціація «Виробники ліків України» (АВЛУ) об’єднує провідні вітчизняні підприємства: ПАТ «ФАРМАК», ПАТ «НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод», ТДВ «ІНТЕРХІМ», ТОВ «Юрія-Фарм», ПрАТ «По виробництву інсулінів «ІНДАР», ТОВ СП «СПЕРКО Україна», які є рівноправними членами.

Асоціація утворена з метою інтеграції зусиль виробників на підвищення ефективності використання їх професійного, практичного та наукового потенціалу, матеріальних і фінансових ресурсів для вдосконалення фармацевтичного ринку України. Асоціація підтримує та захищає інтереси сучасної української фармацевтичної промисловості, здатної забезпечувати стратегічну незалежність України в питаннях задоволення потреб населення необхідними, доступними, ефективними лікарськими засобами.

АВЛУ є повноправним членом міжнародної Асоціації «Ліки для Європи».

Україна, 01001, м. Київ, вул. Костьольна, 7, оф. 11
+380 (44) 278-17-02
office@avlu.org.ua
www.avlu.org.ua


GMP / GDP Державний навчальний центр з Належної Виробничої/Дистриб’юторської Практики Державного підприємства «Український фармацевтичний інститут якості» (GMP / GDP-Центр), Філія
Державний навчальний центр з Належної Виробничої/Дистрибьюторскої Практики (GMP/GDP Центр) – провідна державна організація по гармонізації нормативно-технічної та нормативно-правової бази України відповідно до актуальних версій належних виробничих і дистриб’юторських практик. Серед послуг GMP/GDP-Центру: проведення інспектування за місцем виробництва лікарських засобів, експертизи проектів будівництва і реконструкції виробничих ділянок, а також освітні послуги з підвищення кваліфікації.

Україна, 02160, м. Київ, пр-т Возз’єднання, 7-А, оф. 404
+380 (44) 296-37-01
+380 (44) 296-37-01
office@gmpcenter.org.ua
info@gmpcenter.org.ua
www.gmpcenter.org.ua


Ukrainian scientifi c pharmacopoeial center for quality of medicines Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів, ДП
Основні завдання підприємства: створення, підтримка і реалізація Державної Фармакопеї України (ДФУ), створення, підтримка і реалізація фармакопейних стандартних зразків (ФСО), організація і проведення раундів професійного тестування лабораторій контролю якості лікарських засобів (ППТ), державний контроль якості лікарських засобів (Лабораторія Фармакопейного аналізу), експертиза та розробка матеріалів за якістю лікарських засобів (стандартизація), науково-методична та експериментальна підтримка напрямків, пов’язаних зі стандартизацією і якістю лікарських засобів (валідація і СЗ; ЛФА, стандартизація).

Україна, 61085, г. Харьков, ул. Астрономічна, 33
+380 (57) 315-13-19
ivolchik75@gmail.com
phukr@phukr.kharkov.ua
www.sphu.org


Asotsiatsiia-predstavnykiv-mizhnarodnykh-farmatsevtychnykh-vyrobnykiv-AIPM-Ukraine Асоціація представників міжнародних фармацевтичних виробників (AIPM Ukraine)
Асоціація представників міжнародних фармацевтичних виробників України (AIPM Ukraine) є неприбутковою, неурядовою організацією, яка представляє професійні та бізнес інтереси міжнародних фармацевтичних виробників, що оперують на ринку України.
Протягом останніх років своєї діяльності Асоціація перетворилась на пізнаваного та незалежного учасника фармацевтичної громадськості, ставши впливовим інструментом представництва інтересів міжнародної фармацевтичної індустрії в Україні. Свою поточну діяльність Асоціація спрямовує на досягнення основної мети, а саме – перетворення українського фармацевтичного ринку та сектору охорони здоров’я на зрілу самодостатню систему, побудовану на принципах загального добра для пацієнтів, суспільства та індустрії, що в практичному розрізі означає забезпечення та підтримку усіма учасниками ринку відповідності загальноприйнятим належним практикам (good practices).

Україна, 01135, м. Київ, вул. Полтавска, 13, оф. 34
+380 (44) 300-14-31
+380 (44) 300-14-32

office@aipm.org.ua
www.aipm.org.ua


Клуб Пакувальників КЛУБ ПАКУВАЛЬНИКІВ, Асоціація пакувальників України
Громадська некомерційна організація, заснована в 1996 р., що об’єднала виробників і споживачів пакувальних матеріалів і обладнання, тари та упаковки в Україні.
МІСІЯ – об’єднати виробників та споживачів пакувальної продукції для вирішення стратегічних завдань та нагальних проблем розвитку пакувальної індустрії України
МЕТА – за допомогою різноманітних інформаційних заходів забезпечити представників пакувальної індустрії інформаційними матеріалами про пакування для збільшення виробництва та експорту сучасної, якісної пакувальної продукції.
НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ:
• проведення конференцій, семінарів, круглих столів, ділових зустрічей;
• надання інформації про обладнання, тару, упаковку, матеріали та їх виробників;
• підготовка, перепідготовка та стажування фахівців у галузі упаковки;
• видання спеціальної літератури, каталогів і журналу «Упаковка»;
• проведення маркетингових, консалтингових та аналітичних досліджень;
• міжнародне співробітництво.

Україна, 02002, м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 4-А
+380 (44) 221-46-01
club-pack@ukr.net
www.upakjour.com.ua
www.packinfo.com.ua


 

Comments are closed