Архiв 2010 рік

Архiв 2010 рік


ПОСТ-РЕЛІЗ PHARMCOMPLEX-2010

Міжнародний форум
фармацевтичної індустрії «PHARMComplEX-2010»

 

З 28 вересня по 1 жовтня 2010 року в виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбувся Міжнародний форум фармацевтичної індустрії «PHARMComplEX-2010», який був організований Комітетом Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, Міністерством охорони здоров'я України, Державною інспекцією з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров'я України , Національною академією наук України, Комісією з фармації ради підприємців при КМУ, Громадською організацією Миколаївської фармацевтичної асоціації і «Фармрада» і ТОВ «Лабораторія маркетингових технологій». Партнерами Форуму виступили Асоціація виробників інноваційних ліків «АПРАД», Асоціація фармацевтичних дистриб'юторів «ФАРМУКРАЇНА», компанії «МОРІОН», «Промвіт» і «Tokyo Boeki CIS Ltd.». Форум став єдиним масштабним комплексним фармацевтичним заходом в Україні, що об'єднав ділову програму і експозиційну частину.

Значимість Форуму була відзначена на державному рівні. Прем'єр-міністр України Микола Азаров привітав учасників і гостей з відкриттям Форуму.

В офіційній церемонії відкриття взяли участь:
Міністр охорони здоров'я України - Митник З.Н .;
Народний депутат України, Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я - Пєрєдєрій В.Г .;
Народний депутат України, Голова підкомітету з держполітики охорони громадського здоров'я та фармацевтиці Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я - Гайдаєв Ю.О .;
Голова Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров'я України - Соловйов О.С .;
Перший заступник Голови Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров'я України -Захараш А.Д .;
Начальник Управління охорони здоров'я міста Душанбе Міністерства охорони здоров'я Республіки Таджикистан - Темур О.О .;
Голова Державного комітету України з питань науки, інновацій та інформатизації - Семиноженко В.П .;
Віце-президент Національної академії наук України - Походенко В.Д. .;
Віце-президент Національної академії медичних наук України - Кундієв Ю.І.
Академік-секретар відділення біохімії, фізіології і молекулярної біології НАН України - Комісаренко С.В.

У вітальному слові до учасників Форуму Голова Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров'я України Олексій Соловйов, звернув увагу присутніх на вирішення актуальних питань фармацевтики, яка повинна забезпечувати споживачів якісними, ефективними та доступними лікарськими засобами, а з цього вимагає від усіх операторів фармацевтичного ринку ефективних форм комунікації, постійного діалогу та координації зусиль усіх сторін, які мають вплив на з стояння розвитку галузі. Заходи в рамках Форуму, на думку Олексія Соловйова, повинні стати новим стимулом для діалогу законодавчої і виконавчої гілок влади, виробників фармацевтичної продукції, представників оптового і роздрібного ланок її реалізації, наукового сектора, освітніх і громадських організацій, щоб визначитися в стратегічних напрямках розвитку української фармацевтичної індустрії, а також в довгострокових перспективах. Крім того, формат діалогу, запропонований організаторами, дасть операторам фармацевтичного ринку можливість створити ефективні механізми реалізації цих стратегій з урахуванням інтересів споживачів, представників фарміндустрії, бізнесу, освіти і науки.

На виставковому майданчику загальною площею 748 кв.м., в рамках Форуму були проведені: Міжнародна спеціалізована виставка «PHARMPROM-2010», Міжнародна спеціалізована виставка «PHARMMARKET-2010» і Спеціалізована виставкова експозиція «PARAPHARMEX-2010».

У Форумі «PHARMComplEX-2010» взяли участь понад 66 експонентів з України, Росії, США, Японії, Німеччини, Швейцарії, Італії та Словенії, які запропонували увазі фахівців сучасні комплексні рішення і оснащення фармацевтичних підприємств, маркетів і аптек. У широкому асортименті було представлено спеціалізоване виробниче і не виробниче обладнання, контрольно-вимірювальна і регулююча апаратура, сировина та інгредієнти, лабораторне обладнання і «чисті приміщення», спецодяг та засоби індивідуального захисту персоналу, упаковка і пакувальне обладнання, широкий асортимент лікарських засобів, науково технічні розробки у фармацевтичній галузі та багато іншого.

У числі учасників Форуму такі відомі компанії, як: ТОВ «Ролстек» (Росія), ТОВ «МДжіС ПОЛИКОМ» (Росія), BRUKER Corporation, ТОВ «ШімЮкрейн», «NETZSCH», «Kinematica AG», «Merck KGaA», « Аурум Лаб », ТОВ« Ріана Альянс », INTERTECH Corporation, ТОВ« Юнілаб », ТОВ СП« Техносорбент », ТОВ« Аналітек », ТОВ« Новації »,« Глатт Інженертехнік ГмбХ », ТОВ« Компанія «Юнібіт», ТОВ «Вілан медикал », ТОВ СП« ВПТ », ТОВ« Компанія ЛІГА Лтд », СП ТОВ« Манули Україна Лтд », ТОВ« Еврокліма Центр », ТОВ« ГІДРОТЕХ ІНЖИНІРИНГ », ППФ« Солярис », ТОВ« Дослідний завод ДНЦЛЗ », ТОВ« еліксир », ТОВ« Дельта З т », ТОВ« Бел-Протексьон »і багато інших.

До уваги фахівців, які відвідали Форум, була запропонована велика і актуальна ділова програма, в рамках якої відбулися конференції, семінари та круглі столи, присвячені актуальним питанням фармацевтичної галузі. Однією з масштабних конференцій стала конференція «День фармацевтичної промисловості. Актуальні питання забезпечення якості лікарських засобів », організаторами якої виступили журнал« Фармацевтична галузь. Промисловий огляд »і ТОВ« Лабораторія маркетингових технологій ». На конференції обговорювалися новітні досягнення і рішення в галузі контролю якості готових ліків. Предлагалісьактуальние рішення і технології, які виробники обладнання, інгредієнтів, допоміжних речовин, розробники технологій і постачальники послуг надають виробникам лікарських засобів для забезпечення якості препаратів ще на стадії їх розробки і виробництва. В якості головних спікерів виступили провідні українські та зарубіжні технічні експерти в області GMP і GLP і представники регуляторних органів.

Асоціація виробників інноваційних ліків «АПРАД» в партнерстві з Асоціацією «ФАРМУКРАЇНА», Комітетом охорони здоров'я Американської торговельної палати в Україні та Комітетом охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації провела круглий стіл з регулювання ринку лікарських препаратів, метою якого стало формулювання спільного бачення представників влади, професійних асоціацій та учасників ринку щодо впровадження системи відшкодування вартості амбулаторного застосування ліків в Україні (реімбурсації). Збори пройшли в колі професіоналів охорони здоров'я, законодавців, представників влади, українських та міжнародних експертів. Результатом активного обговорення стала підтримка усіма учасниками круглого столу ідеї створення при Комітеті ВР України з питань охорони здоров'я робочої групи з питань впровадження в Україні системи реімбурсації, до складу якої повинні увійти представники МОЗ України, провідні експерти галузі і професійні асоціації. Учасники круглого столу також узгодили питання затвердження в найкоротші терміни складу робочої групи і її головних завдань, з метою вирішення питання якнайшвидшого впровадження системи реімбурсації для держави та її громадян.

Також в програмі основних заходів Форуму компаніями «МОРІОН» та «УкрКомЕкспо» був успішно проведений відкритий семінар для представників аптек і аптечних мереж «Мистецтво управління аптечним асортиментом. Категорійний менеджмент ».

За чотири дні роботи Міжнародний форум фармацевтичної індустрії «PHARMComplEX-2010» відвідали 1 649 фахівця, серед них були представники органів влади, державних і приватних підприємств і організацій фармацевтичної галузі, представники аптечних мереж, виробничих аптек, фармацевти, провізори і фахівці наукової сфери діяльності.

Народний депутат України, Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я - В'ячеслав Передерій, висловив упевненість, що захід такого масштабу, посприяє об'єднанню зусиль представників органів державної влади, керівників медичних установ, науковців, фахівців громадських організацій України для вирішення важливих питань реформування вітчизняної галузі охорони здоров'я.

Оргкомітет Міжнародного форуму фармацевтичної індустрії «PHARMComplEX-2010» висловлює подяку всім учасникам, партнерам, спонсорам та відвідувачам Форуму і запрошує всіх з 27.09.2011 по 30.09.2011 року в виставковий центр «КиївЕкспоПлаза» взяти участь і посетітьГлавное подія фармацевтичної галузі - «PHARMComplEX- 2011 ».

[collapse]
ВІДЕОГАЛЕРЕЯ PHARMCOMPLEX-2010

[collapse]

Comments are closed